ÖVRIGT / Diverse / Brevkniv 5431732
nr 543 1732
Brevkniv
Svenskt tenn, sthlm 20-tal, monogramsignerad EH, längd: 30
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2008
kl 16:57:42
29/9 16:00:17
Firma Svenskt Tenn